امکانات

بهترین پنل اس ام اس SMS چه امکاناتی دارد؟

بیایید صادق باشیم. استفاده از واژه هایی مانند بهترین پنل پیامک یا کامل ترین سامانه اس ام اس بی معناست. این شما هستید که بنا به نیازهایی که دارید، بهترین سامانه پیام کوتاه را انتخاب می‌کنید. همه می‌دانیم SMS سریع ارسال میشود و همیشه در دسترش مخاطبین شماست. یک پیشنهاد جذاب برای مشتریان هدف خود ارسال کنید تا آشنایی بیشتری با خدمات و محصولات شما داشته باشند.
آیا بعد از خرید پنل اس ام اس تضمینی برای جذب مشتری در کار است؟ بله. اگر یک متن جذاب در زمان مناسب و برای بانک مشتریان هدف ارسال کنید، جذب مشتری جدید تضمینی است. ولی اگر یک متن نامربوط در زمانی نامناسب و به بانک شماره ای بی ربط از هدف خود ارسال کنید، برای جذب مشتری جدید باید فقط برروی فاکتور شانس امید داشته باشید.

خرید پنل اس ام اس قیمت پنل اس ام اس

امکانات تبلیغاتی پنل اس ام اس

ارسال به شهر، منطقه و کد پستی

بانک شمارۀ پیام تک بر اساس استان، شهر، منطقه و محله طبقه‌بندی شده است. حتی امکان ارسال طبق کد پستی را هم در پنل پیام کوتاه دارید.

ارسال به اصناف و مشاغل مختلف

اگر مشتری‌های شما از یک صنف و شغل مشخص هستند، مطمئناً دسترسی به بانک شمارۀ بیش از 100 شغل در پنل اس ام اس انبوه برایتان جذاب خواهد بود.

سن و جنسیت

برای ارسال پیامک های خود هدفمندی بیشتری می‌خواهید؟ سن، جنسیت، پیش‌شماره و اعتباری یا دائم بودن خط (همراه اول) مخاطبان را مشخص کنید.

ارسال به دکل‌ bts

حتی می‌توانید به ایرانسلی‌هایی پیامک بفرستید که در روزهای گذشته، بین ساعت مشخصی، در یک منقطۀ مشخص بوده‌اند و مشخصات ایشان ثبت شده.

ارسال پیامک از روی نقشه

از روی نقشۀ شهر خود به دقت مخاطبان SMS تبلیغاتی خود را انتخاب کنید و سپس به بانک شماره محدوده مورد نظر خود (قابل تفکیک بر اساس شماره‌های ایرانسل و همراه اول) یک پیشنهاد جذاب ارسال نمایید.

ارسال بر اساس پیش شماره

در پنل پیامک تبلیغاتی مشخص کنید فقط برای کد ۱ های ۹۱۲ SMS شما ارسال شود. یا حتی دقیق تر...بطور مثال میتوانید پیامکی فقط برای کد ۰۹۱۲۳۳۳ ارسال کنید.کمی جزئی تر هم میتوانید انتخاب کنید.مثلا ۹۱۲۱۰۵ های شهر کرج.
ارسال پیامک بلک لیست

سامانه پیامک sms برای تعامل با مشتری

شما می‌توانید اطلاعات مخاطبان را در دفترچه تلفن پنل پیام کوتاه خودتان ذخیره کنید و آنها را به دلخواه خود گروه‌بندی نمایید (مثلاً مشتری معمولی و VIP). امکان وارد کردن اطلاعات از طریق فایل اکسل با قابلیت افزودن خودکار یا حتی به صورت دستی نیز وجود دارد.
همچنین امکان اطلاع رسانی و ارائه تخفیف به لیستی جامع از مشتریان و مخاطبان را توسط پنل پیامک سفید در اختیار خواهید داشت و یا تاریخ تولد، ازدواج، سر رسید بیمه و... مخاطبین خود را درج کنید و بر اساس مناسبت درج شده، متنی که از قبل تعریف کرده اید توسط سامانه sms ارسال خواهد شد. متن شما می تواند شامل نام، نام خانوادگی، تخفیف و... باشد. با توجه به قیمت پنل پیامکی و تعرفه ارسال می‌توانید در جذب و نگهداری مشتری اقدامات مفیدی انجام دهید.

پنل پیامک سیم کارتی

تعامل با مشتری با سامانه پیامک

دفترچه تلفن

پس از خرید پنل پیامکی میتوانید مشتریان خود را به دفترچه تلفن اضافه کنید. این روند را بصورت دستی و یا از طریق فایل اکسل و یا حتی با کپی و پیست کردن به سامانه خود اضافه کنید و خصوصیاتی مانند تاریخ تولد و یا آدرس و ... به دفترچه اضافه کنید.

عضویت و یا پاسخ خودکار

یک عدد تنظیم کنید و با دریافت sms شامل آن در سامانه پیام کوتاه مخاطب به گروه مورد نظر در دفترچه تلفن شما اضافه می گردد و یا می توانید متنی را تنظیم کنید تا پیامکی برای تشکر، تخفیف، معرفی شبکه های اجتماعی ارسال گردد.

پیامک مناسبت و یادآوری پیامکی

تاریخ تولد، ازدواج، سر رسید بیمه و... مخاطبین خود را درج کنید و بر اساس مناسبت درج شده، متنی که از قبل تعریف کرده اید، ارسال خواهد شد. متن شما می تواند شامل نام، نام خانوادگی، تخفیف و... باشد.

پاسخ خودکار بر اساس دریافتی

عدد یا کاراکتری را تعریف کنید تا با دریافت آن توسط خط اختصاصی پنل پیامک در پنل اس ام اس شما، پیامکی با متن مورد نظر شما (مثال: آدرس، فکس، ساعت کاری و...) بصورت اتوماتیک برای مخاطبین شما ارسال گردد.

تایید کد محصول

کد و شناسه محصولات خود را در پنل اس ام اس درج کنید سپس با دریافت کد صحیح، کد تکراری، کد اشتباه و حتی شماره تکراری متن مورد نظر شما ارسال خواهد شد و سپس در بین شماره های صحیح قرعه کشی ای به صورت تصادفی داشته باشید.

نظرسنجی و قرعه کشی

نظرسنجی به شما امکان طرح یک سوال و پاسخ های متعدد آن را می دهد و در حین قرعه کشی دسترسی به گزارشی بر روی نمودار و قرعه کشی در بین شرکت کنندگان را خواهید داشت و میتوانید از بین شرکت کنندگان به تعداد دلخواه برنده مشخص کنید.
پنل پیامک خدماتی

امکانات پنل پیام کوتاه بیشتری نیاز دارید؟

هدف شما از خرید پنل اس ام اس چیست؟ فقط قصد ارسال sms را دارید یا به دنبال امکانات حرفه‌ ای هستید؟ اینها فقط بخشی از امکانات پنل اس ام اس پیام تک میباشد و خدمات وب سرویس پنل اس ام اس یا ارسال پیامک از طریق سایت نیز در سامانه پیام تک اشاره نشده است. قطعاً یک پنل پیامک خوب دارای امکانات و خدمات عالی است. اما بهترین سامانه پیامکی، از نظر قیمت هم باید مناسب باشد. سعی کرده ایم قیمت پنل اس ام اس بخصوص تعرفه ای پایین تر از سایر همکاران خود به شما عزیزان عرضه کنیم. همینطور ما می‌دانیم که اختلال در ارسال و دریافت پیام کوتاه برای شما هزینه دارد. به همین دلیل است که برای اطمینان از اتصال مداوم سیستم، هزینه می‌کنیم.

خرید پنل پیامکی قیمت پنل پیامکی

آخرین نوشته‌های پنل پیامک

همین حالا شروع کنید

راه اندازی پنل پیامک