پنل پیامک سفید | سامانه white sms | خرید سامانه ارسال اس ام اس سفید

پیامک سفید یا پنل پیامک سفید چیست؟

می‌دانیم که پنل اس ام اس خدماتی بیشتر برای اطلاع رسانی جلسات و یا وب سرویس مورد استفاده قرار می‌گیرد و پنل sms سیم کارت برای تبلیغات انبوه مورد توجه است که هزینه ارسال بالایی دارد. ولی یک سری از پیامک ها هستند که می‌خواهیم برای مشتریان خود ارسال بلک لیست کنیم که نه خدماتی هستند و نه تبلیغاتی... مانند اطلاع رسانی از قیمت های جدید یا پروموشن تخفیف ها. این اس ام اس ها را نمی‌توان از خط خدماتی ارسال کرد، خط سیمکارتی هم هزینه نسبتا بالایی دارند. پس راه حل چیست؟
سامانه اس ام اس پیامک تک، پیامک سفید را به شما پیشنهاد می‌دهد. از طریق این روش شما قادر هستید برای تمامی شماره های مشتریان خود پیامک ارسال کنید و هزینه بسیار کمتر از خط سیم کارتی بپردازید. پنل پیامک سفید ارسال به بلک لیست را تضمین می‌کند و در کمترین زمان و با پایین ترین هزینه ارسال می‌شود.

ارسال بلک لیست
پنل پیامک سفید

سامانه پیامک سفید

پنل اس ام اس سفید

ارسال پیامک سفید بدون محدودیت

هیچ محدودیتی در تعداد کارکتر یا تعداد گیرنده ها یا ارسال لینک وجود ندارد. شما می‌توانید ارسال پیامک بلک لیست خود را از طریق سامانه پیامک سفید ارسال کنید.
پنل اس ام اس سفید

ضمانت ارسال بلک لیست با پیامک سفید

بله. با داشتن پنل پیامک سفید شما می‌توانید به تمامی شماره های بانک اختصاصی خود ارسال sms به لیست سیاه و بلک لیست را انجام دهید.
پنل اس ام اس سفید

پیامک سفید با سرعت بالا و هزینه پایین

ارسال بلک لیست از طریق پیامک سفید هزینه بسیار پایین تری از پنل اس ام اس سیم کارتی دارد دارد و برخلاف سیمکارت زمان ارسال آن کوتاه است و سریعا انجام می‌شود.
پنل sms سفید

خرید سامانه اس ام اس سفید چگونه است؟

برای بهره مندی از امکانات پنل پیامک سفید و ارسال بلک لیست از طریق sms سفید کافی است در سامانه پیام تک پنل حرفه ای را خریداری کنید تا به راحتی برای باشگاه مشتریان خود و شماره بانک اختصاصی خود پیامک ارسال کنید و متن شما به تمامی شماره ها، حتی لیست سیاه مخابرات انجام شود. توجه داشته باشید برای ارسال پیامک سفید باید در ابتدای متن خود از واژه هایی مانند (مشتری عزیز {نام برند}) استفاده فرمایید. برای رعایت حقوق مشتریان نیز در پایان متن شما عبارت (لغو1) بصورت اتوماتیک قرار داده می‌شود تا هرکدام از دریافت کنندگان پیام که علاقمند به دریافت اس ام اس از برند شما نیستند، دیگر جزو دریافت کنندگان پنل پیامک شما نباشند. با توجه به این‌که پیامک سفید صرفا برای باشگاه مشتریان ارسال می‌شود، امکان لغو توسط مشتری بسیار پایین است.

سوالات متداول برای پنل white sms پیامک سفید

در کدام پنل می‌توان از خط sms سفید استفاده کرد؟

برای بهره مندی از بهترین پنل پیامک سفید کافی است پنل حرفه ای پیام تک را خریداری فرمایید تا خطوط پیامک سفید برای شما فعال شود.

هزینه ارسال بلک لیست با پیامک سفید چقدر است؟

تعرفه ارسال بلک لیست با سامانه پیامک سفید بین 39 الی 40 تومان است که توسط اپراتورهای متفاوت همراه اول و ایرانسل و سامتل و ... انجام می‌شود.

آیا دریافت پیامک با خط اس ام اس سفید میسر است؟

خیر. امکان دریافت پیامک برروی پنل پیامک سفید وجود ندارد. برای این مورد می‌توانید از خط اختصاصی رایگان موجود برروی پنل استفاده کنید.

ارسال پیامک سفید لحظه ای است؟

بله. ارسال پیامک سفید لحظه ای هست و تاخیر در ارسال وجود ندارد. کافی است متن پیامک خود را برای مخاطبین و باشگاه مشتریان یادداشت و ارسال کنید.

خرید پنل پیامک قیمت پنل پیامک

آخرین نوشته‌های پنل پیامک

همین حالا شروع کنید

راه اندازی پنل پیامک