پنل ارسال پیامک انبوه و خرید پنل ارسال پیام کوتاه

خرید پنل ارسال پیامک انبوه

پنل ارسال پیامک انبوه چطور کار می‌کنه؟ نحوه کارکرد پنل پیام کوتاه انبوه در پیام تک رو بعد از خرید پنل ارسال پیامک انبوه رو باهم مرور می‌کنیم. پنل ارسال پیامک انبوه درواقع سامانه ای هستش که برای شما امکاناتی مثل ارسال پیام کوتاه انبوه برای کل کشور با تفکیک شهر و کد پستی یا تفکیک سن و جنسیت و همچنین تفکیک اصناف و مشاغل کل کشور، یا حتی ارسال برای همراه اول و ایرانسل با تفکیک پیش شماره رو فراهم میکنه. البته که این ها قسمتی از امکاناتی هستش که بعد از خرید پنل ارسال پیامک انبوه در اختیار شما قرار داده میشه. 
ما می‌دونیم که ارتباط و تعامل با مشتری همیشه مهمترین دغدغه صاحبین کسب و کار هستش. طبیعتا گزینه ای بهترین خواهد بود که بتواند بیشترین بازدهی را با کمترین هزینه همراهی کند. چه راهی بهتر از پنل ارسال پیامک انبوه می‌شه پیدا کرد؟ موبایل همیشه در دسترس مخاطبان شماست و تقریبا ارزان ترین روش تعامل با کاربران و یا تبلیغات، استفاده از پنل ارسال پیام کوتاه انبوه است. یه سر به قیمت پنل پیامکی بزنید و مقایسه اش کنید با هزینه سایر هزینه های تبلیغاتی

امکانات مزایا
پنل ارسال پیامک انبوه

پنل ارسال پیام کوتاه انبوه و امکانات

خرید پنل ارسال پیام کوتاه انبوه

ارسال پیامک انبوه از اکسل و فایل

ارسال پیامک انبوه را از طریق فایل متنی و اکسل که خودتان آماده کرده اید. قیمت پنل پیامک را بررسی فرمایید.
خرید پنل ارسال پیام کوتاه انبوه

ارسال پیامک انبوه برای شهر و استان

پیام کوتاه خود را برای شهر یا استان دلخواه خود ارسال کنید. فرقی نمیکند شهر شما چقدر بزرگ یا کوچک باشد، بانک شماره مدنظر سامانه در اختیار شماست.
خرید پنل ارسال پیام کوتاه انبوه

ارسال پیام کوتاه انبوه منطقه ای و کدپستی

اگر تجارت شما محله محور است، هوشمندانه رفتار کنید و ارسال پیام کوتاه انبوه را فقط در آن منطقه و محله از طریق بهترین پنل پیامک انجام دهید.
خرید پنل ارسال پیام کوتاه انبوه

ارسال پیامک انبوه برای مشاغل و اصناف

از مدیران صنایع استان البرز تا آرایشگرهای شهر مشهد به تفکیک استانی در بانک شماره پیام تک آماده استفاده و ارسال پیامک شماست. کافی است صنف و شغل مدنظر خود را بصورت کشوری یا استان به استان انتخاب کرده و اقدام به ارسال فرمایید.
خرید پنل ارسال پیام کوتاه انبوه

ارسال پیام کوتاه انبوه از نقشه گوگل

برای شهرهای زیر می‌توانید از طریق نقشه اقدام به ارسال پیامک در سامانه کنید. تهران، مشهد، کرج، اصفهان، تبریز، اهواز، بندرعباس، همدان، گرگان، کرمانشاه، زاهدان، بابل، اسلامشهر، آمل، قزوین، یزد، زنجان، اردبیل، کرمان، ارومیه، اراک، قم، رشت و شیراز
خرید پنل ارسال پیام کوتاه انبوه

ارسال پیامک انبوه برای سن و جنسیت خاص

جامعه هدف شما چه افرادی هستند؟ خانم های بین 20 الی 30 سال یا آقایان بین 18 تا 25 سال. انتخاب سن و جنسیت در سامانه به دلخواه شماست. همراه با تفکیک اپراتور.
خرید پنل ارسال پیام کوتاه انبوه

پیامک انبوه از روی دکل مخابرات

فرقی نمیکند در کدام شهر هستید. امکان ارسال پیامک انبوه از روی دکل Bts در تمامی شهرهای ایران فعال است. کافی است شهر و منطقه مدنظر را انتخاب کنید تا تمام شماره هایی که در محدوده آن دکل آنتن عبور کرده اند، پیامک شما را دریافت کنند.
خرید پنل ارسال پیام کوتاه انبوه

پیام کوتاه بر اساس پیش شماره

کد 1 همراه اولی تهران یا نیاز دارید یا کد 7 تبریز یا 935 های مشهد؟ فرقی نمیکند. برای ارسال اس ام اس انبوه شما بانک شماره دلخواه را آماده کرده‌ایم. کافی است اپراتور دلخواه و شهر مدنظر خود را بعد از خرید پنل پیشرفته به بالا انتخاب کنید.
خرید پنل ارسال پیام کوتاه انبوه

سن و جنسیت + کدپستی

دو ماژول ارسال پیامک انبوه را همزمان در اختیار داشته باشید. در یک منطقه پستی خاص برای جنسیت و سن سال مدنظر خود پیامک هدفمند ارسال کنید تا بازخورد بهتری داشته باشید
مزایا
خرید پنل ارسال پیامک انبوه

خرید پنل ارسال پیام کوتاه انبوه و مزیت ها

به نیاز خودتون فکر کنید. برای چه موردی نیاز به پنل ارسال پیامک انبوه دارین؟. اگه فقط نیاز دارید که از طریق فایل اکسل با مخاطبین خودتون در ارتباط باشید، پنل ساده می‌تونه بهترین انتخاب برای شما باشه. اگه صرفا به وب سرویس و اتصال سایت و اپلیکیشن به سامانه نیاز دارید، پنل متوسط مطمئن ترین انتخاب شماست. اگر نیاز شما از خرید پنل ارسال پیام کوتاه انبوه بانک شماره است، میتونین به پنل پیشرفته یا پنل حرفه ای فکر کنید.
درنظر داشته باشید که ارسال و دریافت پیامک در هر چهار پنل ارسال پیامک انبوه برای شما میسر است و هیچ محدودیتی از نظر تعداد دریافت و ارسال پیام کوتاه در بسته های مختلف پیام تک وجود نداره. این شما هستید که بنا بر نیاز خود، یکی از چهار پنل را برای خرید پنل ارسال پیامک انبوه انتخاب می‌کنید.

سوالات متداول

پنل ارسال پیامک انبوه و سوالات متداول

محدودیتی در تعداد ارسال پیامک انبوه وجود داره؟

خیر. هیچ محدودیتی از نظر تعداد پیامک های ارسالی و دریافتی وجود نداره

محدودیتی در زمان ارسال اس ام اس انبوه وجود داره؟

اگر پیامک از طریق وب‌سرویس باشه، خیر بصورت 24 ساعته می‌تونید ارسال پیامک داشته باشید. ولی اگر پیامک غیرخدماتی ارسال می‌کنید از 8 صبح الی 22 امکان ارسال پیام کوتاه را خواهید داشت.

بلک لیست و پیامک سفید برای سامانه فعال می‌شه؟

فارغ ازینکه شخص حقیقی هستید یا حقوقی و بدون درخواست سفته، از لحظه ثبت نام (بلافاصله) دو خط خدماتی و پیامک سفید برای ارسال بلک لیست در پنل شما فعال میشه

از کجا مطمئن شوم ارسال پیامک انبوه با موفقیت انجام می‌شه؟

هر پیام کوتاهی که در سامانه ارسال می‌کنید دارای گزارش ارسال است و زمان دقیق ثبت و ارسال و دلیور شدن آن به شماره ها قابل مشاهده هستش.

خرید پنل پیامکی قیمت پنل پیامکی

آخرین نوشته‌ها

همین حالا شروع کنید

راه اندازی پنل پیامک