میخواهید پیامک تبلیغاتی شما فقط در یک منطقه خاص ارسال شود؟ میخواهید ارسال تبلیغاتی با کمترین خطا داشته باشید؟ بهترین امکان برای تبلیغات منطقه ای در پنل اس ام اس ، ارسال پیامک دکل bts است که در این نوع از ارسال این امکان به شما داده خواهد شد که به شماره های ایرانسل یک محله، یک منطقه، یک شهر و یا یک استان بر اساس آنتن مخابراتی یا همان دکل ایرانسل ارسال انجام دهید ، به این آنتن ها BTS گفته می شود . زمانی که شما بر اساس دکل های بی تی اس پیامک ارسال کنید، اس ام اس شما به دست کسانی می رسد که گوشی تلفن همراه آنها در محدوده آن دکل مخابراتی قرار دارند ، حتما شما هم دوست دارید که پیامک خود را به محدوده ای از محله ای بفرستید و می خواهید کسانی که در آن محله حضور دارند پیامک شما را دریافت نمایند. نام این نوع ارسال، ارسال پیامک زنده یا اس ام اس از دکل مخابرات ایرانسل bts نام است.

ارسال پیامک bts ایرانسل | ارسال پیامک زنده

از مزایای ارسال پیامک از دکل ایرانسل این است که ارسال شما برخلاف سایر بانک شماره های ایرانسلی که در سامانه های پیامک عرضه می گردد و ممکن است چندین سال از به روز رسانی آنها گذشته باشد و بسیاری از شماره های موجود در آنها فعال نباشند، تنها به شماره هایی ارسال می شود که حداقل تا 24 ساعت قبل از زمان ارسال در منطقه مورد نظر حضور داشته و شماره آنها فعال بوده است. به همین دلیل درصد خطای ارسال از طریق دکل مخابرات ایرانسل یا پیامک زنده بسیار پایین بوده و می توان احتمال غیرفعال بودن شماره ها را صفر درنظر گرفت.

ایرنسل برای ارسال پیامک های منطقه ای امکان ارسال از دکل ایرانسل را فراهم نموده است. در ارسال از دکل ایرانسل شماره ها جهت ارسال تنها شماره های ثابت و یا اعتباری ایرانسل می باشند که طی 24 ساعت ، قبل از زمان درخواست شما جهت ارسال BTS از منطقه مد نظرتان جمع آوری شده اند. به عبارتی اگر فردی خط ایرانسل داشته باشد و الان در منطقه ی x ساکن باشد و شما قصد ارسال از طریق BTS به منطقه X را داشته باشید شماره وی در میان خروجی اپراتور ایرانسل جهت ارسال وجود دارد. حال ممکن است منطقه x 60 هزار و یا بیشتر شماره داشته باشد. حال فرض کنیم  75 هزار شماره در منطقه x از خطوط ایرانسل استفاده می نمایند. شما قصد ارسال تنها 50 هزار پیامک از طریق BTS را دارید. انتخاب شماره ها تصادفیست.

 

ارسال اس ام اس از دکل بی تی اس مخابرات

هزینه ارسال اس ام اس از دکل bts برای بر با هزینه ارسال با پیش شماره 1000 میباشد. برای مشاهده قیمت ارسال پیامک زنده یا bts ایرانسل میتوانید از صفحه هزینه پنل اس ام بازدید فرمایید. این نوع ارسال ها با پیش شماره ۹۰۰۰ ایرانسل انجام میشود و نیازی به خرید خط نیست، این خط عمومی بوده و متعلق به شرکت ایرانسل است و در پنل پیامک انبوه تمامی کاربران موجود است. تمامی سفارشات توسط ایرانسل انجام می گیرد و هیچ واسطه ای در این میان وجود نخواهد داشت.

نکاتی از ارسال پیامک دکل مخابرات bts

  1. ارسال از روی دکل های ایرانسل و برای شماره های ایرانسل می باشد.
  2. حداقل ارسال اس ام اس از دکل ایرانسل ۱۰ هزار پیامک میباشد
  3. پیام ها ممکن است با تاخیر 1 الی 2 روزه (کاری) توسط اپراتور انجام شود.
  4. ارسال پیامک bts بعد از ساعت 11 صبح روز چهارشنبه، در هفته آینده انجام می گردد.
  5. ارسال پیامک زنده با پیش شماره 9000 ایرانسل انجام می شود.
  6. توجه نمایید که از حروف و اعداد استفاده کنید و از کاراکتر هایی مثل \/.;'"*^ و... استفاده ننمایید.
  7. ارسال از دکل های BTS تا شعاع 4 کیلومتری از نزدیک ترین دکل BTS ایرانسل به منطقه انتخابی شما می باشد.

چه زمانی ارسال پیامک از دکل BTS ایرانسل استفاده کنیم؟

اجازه دهید با یک مثال کاربرد BTS را برایتان شرح دهیم. فرض کنید شما نیاز دارید به اشخاصی که در مناطق اطراف فروشگاهتان حضور دارند پیامکی تبلیغاتی ارسال کنید، این کار به راحتی با ماژول ارسال پیامک BTS قابل انجام است و فقط کافی است که درخواست خود را در پنل اس ام اس ثبت کنید. همچنین گاهی اوقات نیاز داریدبه افراد توریست و مسافرانی که به شهر شما می‌آیند اطلاع دهید تا از کسب و کار شما مطلع شوند. مثلا شاید برگزار کننده تورهای گردشگری هستید و نیاز دارید به مسافران اطلاع رسانی کنید اما به کمک بانک شماره موبایل های کدپستی یا بانک شماره موبایل ها بر اساس شهر و استان نمی توانید به مسافرین پیامک زنده ارسال کنید به همین دلیل از سرویس ارسال دکل BTS استفاده می کنید تا به افرادی که در محدوده شما هستند پیامک ارسال کنید یا شاید بخواهید به دانشجویان شهر پیامک ارسال کنید. طبیعتا نمیتوانید بر اساس کد پستی یا از روی نقشه به بانک مدنظر ارسال پیامک تبلیغاتی داشته باشید. پس راه حل برای شما ارسال پیامک دکل مخابرات ایرانسل است.

آموزش ارسال اس ام اس دکل مخابرات بی تی اس

بعد از خرید پنل پیامک و ثبت نام، وارد پنل خود شوید و از طریق منوی ارسال گزینه ی ارسال دکل bts را کلیک کرده و بر روی افزودن گیردندگان کلیک کنید و طبق تصویر سایر مراحل را انجام دهید.

در نظر داشته باشید ارسال از دکل صرفا با شماره های ۹۰۰۰ ایرانسل انجام میشود و امکانارسال بلک لیست و یا ارسال با خط دلخواه در آن میسر نیست.