پنل اس ام اس خدماتی

پنل اس ام اس خدماتی برای شرکت و اشخاص حقوقی

پیامک هایی که از طریق سامانه پیامک ارسال می‌شود یا خدماتی است و یا غیرخدماتی (تبلیغاتی). پیامکی خدماتی محسوب می‌شود که گیرنده منتظر دریافت آن sms باشد و در ازای آن خدماتی از گیرنده اس ام اس دریافت کند. مانند پیام کوتاهی که از طریق بانک دریافت می‌شود یا اس ام اس هایی که برای ورود به سایت یا اپلیکیشن دریافت می‌شود یا پیامک هایی که بابت اطلاع رسانی جلسات یا فیش واریزی حقوقی ارسال و دریافت می‌شود. سایر پیامک ها غیرخدماتی و تبلیغاتی محسوب می‌شود.
حال تفاوت پنل sms خدماتی و سامانه پیامک غیرخدماتی در چیست؟ اگر شما در سامانه پیام کوتاه خط خدماتی داشته باشید، تمام sms های شما به مخاطبین دلیور خواهد شد، حتی اگر شخص پیام تبلیغاتی خود را مسدود کرده باشد و بلک لیست باشد. ولی اگر خط خدماتی در سامانه نداشته باشید، اس ام اس شما به بلک لیست ارسال نخواهد شد.
در پنل پیام کوتاه پیام تک، فارغ ازینکه شخص حقیقی باشید یا حقوقی خط خدماتی در اختیار شما قرار داده می‌شود. اگر شخص حقوقی باشید می‌توانید خط اختصاصی خدماتی داشته باشید و اگر شخص حقیقی باشید خط خدماتی اشتراکی برای شما فعال خواهد شد. در ادامه به بررسی هر دوحالت می‌پردازیم تا شرایط خدماتی کردن خطوط و داشتن پنل اس ام اس خدماتی را مرور کنیم.

خط خدماتی شرکتی (حقوقی)

مدارک مورد نیاز برای خط خدماتی

برای خط خدماتی اختصاصی باید شرکت حقوقی و شناسه ثبت ملی داشته باشید و تعهدنامه خدماتی را تکمیل نمایید و سفته 50 میلیونی توسط مدیر شرکت همراه با گواهی امضا تکمیل شود. ارگان و سازمان های دولتی نیاز به ارائه سفته و گواهی امضا ندارند. توجه داشته باشید فرم ها باید در سربرگ شرکت تکیل و امضا شود.

خدماتی کردن خط اختصاصی چقدر زمان بر است؟

تبدیل خط اختصاصی به خط خدماتی 2 مرحله دارد. در مرحله نخست مدارک را در سامانه تکمیل و بارگذاری می‌فرمایید و بعد از تایید توسط اپراتور، مدارک را بصورت فیزیکی ارسال می‌کنید تا روند تایید مدارک توسط اپراتور مدنظر انجام شود. این پروسه می‌تواند بین 2 هفته الی 2 ماه زمان بر باشد.

اپراتورهای خط اختصاصی را می‌توان خدماتی کرد؟

تمامی اپراتورهای 1000 و 2000 و 3000 و 5000 و 021 و 026 امکان خدماتی شدن دارند و تقریبا مراحل خدماتی کردن خطوط در تمامی اپراتورها یکسان است.

ارسال بلک لیست با خط خدماتی تضمینی است؟

بله. با داشتن خط اختصاصی خدماتی‌ شما می‌توانید به تمامی شماره های بانک اختصاصی خود ارسال sms به لیست سیاه و بلک لیست را انجام دهید.

هزینه خط خدماتی اختصاصی چقدر است؟

خدماتی کردن خط اختصاصی در پنل اس ام اس هیچ هزینه ای ندارد و کافی است مدارک بصورت کامل و دقیق تکمیل و ارائه شود.

دریافت پیامک با خط خدماتی اختصاصی وجود دارد؟

بله. در سامانه اس ام اس همراه با خط خدماتی اختصاصی شما می‌توانید دریافت و ارسال sms را همزمان در اختیار داشته باشید.

سامانه پیامک خدماتی بدون سفته برای اشخاص حقیقی

همانطور که می‌دانید حدود 60درصد از شماره های موبایل، پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند. حال اگر شما یک استارتاپ باشید و هنوز شرکت برای خود ثبت نکرده اید و امکان ارائه سفته نداشته باشید، چه راه حلی برای ارسال sms به بلک لیست خواهید داشت؟
پنل اس ام اس پیام تک شرایط شما را درک می‌کند و برای شما صاحبین استارتاپ و سایت و اپلیکیشن خط خدماتی اشتراکی ارائه می‌کند. بدون نیاز به سفته هم می‌توانید سامانه پیامک خدماتی یا خط خدماتی در اختیار داشته باشید و اس ام اس های خدماتی خود را برای مخاطبین ارسال کنید. کافی است در سامانه پیام تک ثبت نام کرده و بعد از احراز هویت (ارائه کارت ملی) درخواست فعال‌سازی خط خدماتی را از طریق تیکت برای پیام تک ارسال فرمایید تا خط خدماتی اشتراکی برای شما فعال شود.

خط خدماتی بدون سفته

خط خدماتی اشتراکی چه مدارکی نیاز دارد؟

کافی است پنل پیشرفته یا حرفه ای را خریداری کرده و تصویر کارت ملی خود را در سامانه ثبت کنید و با ارسال تیکت، درخواست فعالسازی خط خدماتی را برای پیام تک ارسال فرمایید تا خط خدماتی برای شما فعال شود.

فعالسازی خط خدماتی اشتراکی چقدر زمان بر است؟

بعد از خرید پنل اس ام اس و فعالسازی آن (ارائه کارت ملی) و ارسال درخواست برای خط خدماتی اشتراکی، در کمتر از 30 دقیقه فعالسازی پنل اس ام اس خدماتی برای شما انجام می‌شود. تمامی مراحل کمتر از 1 ساعت زمان بر است.

خط خدماتی اشتراکی از کدام اپراتور است؟

در پنل اس ام اس خدماتی اشتراکی خطوط از اپراتور 1000 و 3000 و 5000 بدون نیاز به ارائه سفته در سامانه فعال می‌شود.

خط خدماتی بدون سفته ارسال بلک لیست دارد؟

بله طبیعتا شما با خط خدماتی می‌توانید به تمامی شماره های مخاطبین ارسال پیامک داشته باشید و لیست سیاه مخابرات نیز بدون مشکل پیامک شما را دریافت می‌کنند.

خط خدماتی اشتراکی هزینه ای دارد؟

خیر. کافی است شما پنل پیشرفته یا حرفه ای را خریداری کرده و پس از فعال‌سازی سامانه، درخواست خط خدماتی کنید تا با کمترین تعرفه ارسال پیامک  اقدام به ارسال بلک لیست کنید.

خط خدماتی اشتراکی دریافت پیامک دارد؟

خیر.  امکان دریافت پیامک در پنل sms خدماتی اشتراکی وجود ندارد. برای دریافت پیامک می‌توانید با خط اختصاصی رایگان اقدام فرمایید.

سوالات متداول برای پنل پیامک خدماتی

تفاوت خط خدماتی اختصاصی (حقوقی) و اشتراکی (حقیقی)؟

تنها تفاوتی که در خط خدماتی شرکتی و حقوقی با خط خدماتی بدون سفته وجود دارد، در عدم دریافت پیام کوتاه در پنل پیامک خدماتی حقیقی است.

هزینه ارسال بلک لیست با خط خدماتی چقدر است؟

تعرفه ارسال بلک لیست با سامانه sms خدماتی برابر با هزینه اپراتورهای 1000 و 3000 و 5000 است که در تعرفه ها ذکر شده است. خطوط بین 7 و 11 رقم هستند.

استفاده از خط خدماتی برای وب سرویس میسر است؟

بله. خطوط خدماتی اختصاصی یا اشتراکی در وب سرویس قابل استفاده است و می‌توانید برای ارسال از اپلیکیشن یا سایت مورد استفاده قرار بگیرد.

در کدام پنل می‌توان از خط خدماتی استفاده کرد؟

برای بهره مندی از پنل sms خدماتی کافی است یکی از پنل های پیشرفته یا حرفه ای پیام تک را خریداری فرمایید تا خطوط خدماتی برای شما فعال شود.

آخرین نوشته‌ها

همین حالا شروع کنید

راه اندازی پنل پیامک

پنل اس ام اس خدماتی

پنل اس ام اس خدماتی چیست؟

اگر شما در سامانه پیام کوتاه خط خدماتی داشته باشید، تمام sms های شما به مخاطبین دلیور خواهد شد، حتی اگر شخص پیام تبلیغاتی خود را مسدود کرده باشد و بلک لیست باشد. ولی اگر خط خدماتی در سامانه نداشته باشید، اس ام اس شما به بلک لیست ارسال نخواهد شد.

پیامک خدماتی چه نوع پیامکی است؟

پیامکی خدماتی محسوب می‌شود که گیرنده منتظر دریافت آن sms باشد و در ازای آن خدماتی از گیرنده اس ام اس دریافت کند. مانند پیام کوتاهی که از طریق بانک دریافت می‌شود یا اس ام اس هایی که برای ورود به سایت یا اپلیکیشن دریافت می‌شود یا پیامک هایی که بابت اطلاع رسانی جلسات یا فیش واریزی حقوقی ارسال و دریافت می‌شود. سایر پیامک ها غیرخدماتی و تبلیغاتی محسوب می‌شود.

برای خط خدماتی و پنل پیامک خدماتی نیازی به ارائه سفته است؟

خط خدماتی اشتراکی در پنل اس ام اس پیام تک نیازی به ارائه سفته ندارد و تمام اشخاص حقیقی و حقوقی میتوانند از آن استفاده کنند. برای خط خدماتی اختصاصی باید شخص حقوقی باشید و سفته ارائه کنید.

ارسال بلک لیست با خط خدماتی تضمینی است؟

بله. 100% پیامک ها با خط خدماتی به تمامی شماره ها دلیور میشود. حتی به شماره های مسدود تبلیغاتی و لیست سیاه مخابرات.

خط خدماتی از کدام سرشماره است؟

خط خدماتی اختصاصی، از تمامی سرشماره ها فعال می‌شود و خط خدماتی اشتراکی از اپراتور 1000 و 3000 و 5000 برای کاربران فعال می‌شود و به انتخاب خودتان میتوانید از هرکدام از خطوط ارسال فرمایید.

چرا به خرید پنل اس ام اس خدماتی نیاز داریم؟

ارسال پیامک بلک لیست و دلیور شدن اس ام اس برای تمامی شماره ها، دغدغه ای است که تضمین آن استفاده از خط خدماتی است.

آیا از خط خدماتی میتوان برای وب سرویس استفاده کرد؟

بله. وب سرویس در پنل متوسط به بالا برای کاربران فعال است و خط خدماتی نیز برروی وب سرویس قابل استفاده می‌باشد.

هزینه ارسال بلک لیست و تعرفه خط خدماتی چقدر است؟

خط خدماتی از سرشماره 5000 با تعرفه 100 ریال در پنل حرفه ای تقدیم کاربران می‌شود و هزینه ارسال بلک لیست از سرشماره 1000 و 3000 نیز برابر با 126 ریال است.