پنل اس ام اس خدماتی | خرید پنل پیامک خدماتی sms

پنل پیامک خدماتی

با خرید پنل اس ام اس خدماتی sms یا همان پنل پیامک خدماتی این امکان را دارید تا بتوانید sms خود را از لیست سیاه مخابرات عبور دهید. پنل اس ام اس خدماتی. پیامک هایی که از طریق سامانه پیامک ارسال می‌شود یا خدماتی است و یا غیرخدماتی (تبلیغاتی). پیامکی خدماتی محسوب می‌شود که گیرنده منتظر دریافت آن sms باشد و در ازای آن خدماتی از گیرنده اس ام اس دریافت کند. مانند پیام کوتاهی که از طریق بانک دریافت می‌شود یا اس ام اس هایی که برای ورود به سایت یا اپلیکیشن دریافت می‌شود یا پیامک هایی که بابت اطلاع رسانی جلسات یا فیش واریزی حقوقی ارسال و دریافت می‌شود. سایر پیامک ها غیرخدماتی و تبلیغاتی محسوب می‌شود.
حال تفاوت پنل sms خدماتی و سامانه پیامک غیرخدماتی در چیست؟ اگر شما در سامانه پیام کوتاه خط خدماتی داشته باشید، تمام sms های شما به مخاطبین دلیور خواهد شد، حتی اگر شخص پیام تبلیغاتی خود را مسدود کرده باشد و بلک لیست باشد. ولی اگر خط خدماتی در سامانه نداشته باشید، اس ام اس شما به بلک لیست ارسال نخواهد شد.
در پنل اس ام اس پیام تک، فارغ ازینکه شخص حقیقی باشید یا حقوقی امکان استفاده از پنل پیامک خدماتی در اختیار شما قرار داده می‌شود. اگر شخص حقوقی باشید می‌توانید خط اختصاصی خدماتی داشته باشید و اگر شخص حقیقی باشید خط خدماتی اشتراکی برای شما فعال خواهد شد. در ادامه به بررسی هر دوحالت می‌پردازیم تا شرایط خدماتی کردن خطوط و داشتن پنل اس ام اس خدماتی را مرور کنیم.

ارسال پیامک بلک لیست
پنل اس ام اس خدماتی

پنل اس ام اس خدماتی (مزیت ها)

پنل پیامک خدماتی

مدارک مورد نیاز برای پنل اس ام اس خدماتی

برای خط خدماتی اختصاصی باید شرکت حقوقی و شناسه ثبت ملی داشته باشید و تعهدنامه خدماتی را تکمیل نمایید و سفته 50 میلیونی توسط مدیر شرکت همراه با گواهی امضا تکمیل شود. ارگان و سازمان های دولتی نیاز به ارائه سفته و گواهی امضا ندارند. توجه داشته باشید فرم ها باید در سربرگ شرکت تکیل و امضا شود.
پنل پیامک خدماتی

خدماتی کردن خط اختصاصی چقدر زمان بر است؟

تبدیل خط اختصاصی به خط خدماتی 2 مرحله دارد. در مرحله نخست مدارک را در سامانه تکمیل و بارگذاری می‌فرمایید و بعد از تایید توسط اپراتور، مدارک را بصورت فیزیکی ارسال می‌کنید تا روند تایید مدارک توسط اپراتور مدنظر انجام شود. این پروسه می‌تواند بین 2 هفته الی 2 ماه زمان بر باشد.
پنل پیامک خدماتی

اپراتورهای خط اختصاصی را می‌توان خدماتی کرد؟

تمامی اپراتورهای 1000 و 2000 و 3000 و 5000 و 021 و 026 امکان خدماتی شدن دارند و تقریبا مراحل خدماتی کردن خطوط در تمامی اپراتورها یکسان است.
پنل پیامک خدماتی

ارسال بلک لیست با پنل پیامک خدماتی تضمینی است؟

بله. با داشتن خط اختصاصی خدماتی‌ شما می‌توانید به تمامی شماره های بانک اختصاصی خود ارسال به بلک لیست را انجام دهید
پنل پیامک خدماتی

هزینه خط خدماتی اختصاصی چقدر است؟

خدماتی کردن خط اختصاصی در پنل اس ام اس هیچ هزینه ای ندارد و کافی است مدارک بصورت کامل و دقیق تکمیل و ارائه شود.
پنل پیامک خدماتی

دریافت پیامک با خط خدماتی اختصاصی وجود دارد؟

بله. در سامانه اس ام اس همراه با خط خدماتی اختصاصی شما می‌توانید دریافت و ارسال sms را همزمان در اختیار داشته باشید.
پنل اس ام اس خدماتی بدون سفته

پنل اس ام اس خدماتی (شرایط)

همانطور که می‌دانید حدود 60درصد از شماره های موبایل، پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند. حال اگر شما یک استارتاپ باشید و هنوز شرکت برای خود ثبت نکرده اید و امکان ارائه سفته نداشته باشید، چه راه حلی برای ارسال به بلک لیست خواهید داشت؟
پنل اس ام اس پیام تک شرایط شما را درک می‌کند و برای شما صاحبین استارتاپ و سایت و اپلیکیشن خط خدماتی اشتراکی ارائه می‌کند. بدون نیاز به سفته هم می‌توانید پنل پیامک خدماتی یا خط خدماتی در اختیار داشته باشید و اس ام اس های خدماتی خود را برای مخاطبین ارسال کنید. کافی است در سامانه پیام تک ثبت نام کرده و بعد از احراز هویت (ارائه کارت ملی) درخواست فعال‌سازی خط خدماتی را از طریق تیکت برای پیام تک ارسال فرمایید تا خط خدماتی اشتراکی برای شما فعال شود. اگر متون شما خدماتی نیست نیز میتوانید از پنل پیامک سیمکارتی بهره مند شوید

وب سرویس

پنل اس ام اس خدماتی (نحوه فعالسازی)

پنل پیامک خدماتی شرکتی حقوقی

پنل پیامکی خدماتی اشتراکی چه مدارکی نیاز دارد؟

کافی است پنل پیشرفته یا حرفه ای را خریداری کرده و تصویر کارت ملی خود را در سامانه ثبت کنید و با ارسال تیکت، درخواست فعالسازی خط خدماتی را برای پیام تک ارسال فرمایید تا خط خدماتی برای شما فعال شود.
پنل پیامک خدماتی شرکتی حقوقی

فعالسازی خط خدماتی اشتراکی چقدر زمان بر است؟

بعد از خرید پنل اس ام اس و فعالسازی آن (ارائه کارت ملی) و ارسال درخواست برای خط خدماتی اشتراکی، در کمتر از 30 دقیقه فعالسازی پنل اس ام اس خدماتی برای شما انجام می‌شود. تمامی مراحل کمتر از 1 ساعت زمان بر است.
پنل پیامک خدماتی شرکتی حقوقی

خط خدماتی اشتراکی از کدام اپراتور است؟

در پنل اس ام اس خدماتی اشتراکی خطوط از اپراتور 1000 و 3000 و 5000 بدون نیاز به ارائه سفته در سامانه فعال می‌شود.
پنل پیامک خدماتی شرکتی حقوقی

خط خدماتی بدون سفته ارسال بلک لیست دارد؟

بله طبیعتا شما با خط خدماتی می‌توانید به تمامی شماره های مخاطبین ارسال پیامک داشته باشید و لیست سیاه مخابرات نیز بدون مشکل پیامک شما را دریافت می‌کنند.
پنل پیامک خدماتی شرکتی حقوقی

خط خدماتی اشتراکی هزینه ای دارد؟

خیر. کافی است شما پنل پیشرفته یا حرفه ای را خریداری کرده و پس از فعال‌سازی سامانه، درخواست خط خدماتی کنید تا با کمترین تعرفه ارسال پیامک  اقدام به ارسال بلک لیست کنید.
پنل پیامک خدماتی شرکتی حقوقی

خط خدماتی اشتراکی دریافت پیامک دارد؟

خیر.  امکان دریافت پیامک در پنل sms خدماتی اشتراکی وجود ندارد. برای دریافت پیامک می‌توانید با خط اختصاصی رایگان اقدام فرمایید.

سوالات متداول برای پنل پیامک خدماتی

تفاوت خط خدماتی اختصاصی (حقوقی) و اشتراکی (حقیقی)؟

تنها تفاوتی که در خط خدماتی شرکتی و حقوقی با خط خدماتی بدون سفته وجود دارد، در عدم دریافت پیام کوتاه در پنل پیامک خدماتی حقیقی است.

هزینه ارسال بلک لیست با خط خدماتی چقدر است؟

تعرفه ارسال بلک لیست با سامانه sms خدماتی برابر با هزینه اپراتورهای 1000 و 3000 و 5000 است که در تعرفه ها ذکر شده است. خطوط بین 7 و 11 رقم هستند.

استفاده از خط خدماتی برای وب سرویس میسر است؟

بله. خطوط خدماتی اختصاصی یا اشتراکی در وب سرویس قابل استفاده است و می‌توانید برای ارسال از اپلیکیشن یا سایت مورد استفاده قرار بگیرد.

در کدام پنل می‌توان از خط خدماتی استفاده کرد؟

برای بهره مندی از پنل sms خدماتی کافی است خرید پنل پیامکی را بین پیشرفته و حرفه ای انجام دهید

خرید پنل اس ام اس قیمت پنل اس ام اس

آخرین نوشته‌های پنل پیامک

همین حالا شروع کنید

راه اندازی پنل پیامک