پنل اس ام اس سیم کارتی

پنل ارسال پیامک سیم کارتی

می‌دانیم که بیش از نیمی از شماره های موبایل پیامک تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند و وارد لیست سیاه مخابرات شده اند و امکان ارسال پیامک تبلیغاتی به این شماره ها موجود نیست. از طرفی تمامی اس ام اس ها محتوای خدماتی ندارد که امکان استفاده از پنل sms خدماتی میسر باشد. همینطور می‌دانیم که نمیتوان از خط موبایل شخصی و تلفن همراه خود برای ارسال انبوه اس ام اس استفاده کرد. پس چه راهی برای ارسال بلک لیست تبلیغاتی وجود دارد؟
سامانه پیامک سیم کارتی به سامانه ای گفته می‌شود که راه حل ارسال اس ام اس تبلیغاتی به شماره های لیست سیاه مخابرات است. در این سامانه سیمکارت های متعددی وجود دارد که در دستگاه gsm قرار گرفته شده تا شما بتوانید sms تبلیغاتی خود را با استفاده از آن ارسال کنید. نیازی نیست سیمکارت یا نرم افزار خاصی تهیه کنید. فقط کافی است خرید پنل اس ام اس سیم کارتی را انجام دهید.

پنل اس ام اس سیمکارت

ارسال sms سیمکارتی بدون محدودیت

هیچ محدودیتی در تعداد کارکتر یا تعداد گیرنده ها وجود ندارد. شما می‌توانید ارسال بلک لیست تبلیغاتی خود را از طریق سامانه sms سیمکارتی استفاده کنید.

ارسال لینک از طریق پنل اس ام اس سیم کارت

برای ارسال لینک شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، ارسال از طرق سیم کارت در پنل پیامک بهترین راه حل است و محدودیتی برای ارسال لینک در آن وجود ندارد.

تضمین ارسال بلک لیست با سامانه sms سیمکارت

ارسال بلک لیست از طریق سیمکارت در پنل اس ام اس تضمینی است. کافی است مخاطبین خود را انتخاب کرده و پیامک خود را برای مخاطبین خود ارسال کنید. تمامی شماره ها پیامک شما را دریافت خواهند کرد.

سامانه اس ام اس سیم کارتی چه مزیتی دارد؟

با استفاده از پنل sms سیمکارتی شما قادر هستید ارسال بلک لیست خود را از طریق قابلیت ارسال پیامک به دفترچه تلفن، فایل اکسل و متنی، کد پستی، نقشه، محله و منقطه و شهر و استان انجام دهید. از انجایی که پیام کوتاه از طریق شماره موبایل ارسال می‌شود، مخاطبین توجه بیشتری به پیامک دریافتی می‌کنند. از مهمترین مزایای ارسال بلک لیست از طریق پنل پیامک سیمکارت این است که نیازی به نرم افزار یا سخت افزار خاصی ندارید و sms تبلیغاتی شما به تمامی شماره های همراه اول و ایرانسل دلیور خواهد شد. کافی است خرید پنل اس ام اس سیم کارتی را انجام دهید و یکی از سامانه های پیشرفته و حرفه ای را خریداری کنید تا امکان ارسال پیامک تبلیغاتی بلک لیست از طریق سیمکارت را بدست آورید.

سامانه sms سیم کارت

ارسال به اصناف، مشاغل، شهر، منطقه و کد پستی با پنل simcard

اگر مشتری‌های شما از یک صنف و شغل مشخص هستند، مطمئناً دسترسی به بانک شماره بیش از 100 شغل برایتان جذاب خواهد بود که بتوانید از طریق سیمکارت برای ایشان پیامک ارسال کنید. بانک شماره پیام تک بر اساس استان، شهر، منطقه و محله طبقه‌بندی شده است. حتی امکان ارسال طبق کد پستی یا از روی نقشه google برای کل کشور را هم از طریق پنل اس ام اس سیمکارتی پیام تک در اختیار دارید.

پنل ارسال سیمکارت بر اساس پیش شماره

مشخص کنید فقط برای کد ۱ های ۹۱۲ SMS شما ارسال شود. یا حتی دقیق تر...بطور مثال میتوانید پیامکی فقط برای کد ۰۹۱۲۳۳۳ ارسال کنید.کمی جزئی تر هم میتوانید انتخاب کنید.مثلا ۹۱۲۱۰۵ های شهر کرج. تمام پیش شماره ها در تمام شهرها را می‌توانید برای ارسال سیمکارتی در پنل اس ام اس انتخاب کنید.

ارسال سیمکارتی برای دفترچه تلفن و فایل اکسل

شماره های خود را می‌توانید در دفترچه تلفن بهترین پنل پیامک ثبت کرده و در گروه های مختلف ایشان را دسته بندی کنید. یا اینکه یک اکسل از شماره های خود ایجاد کنید و در پنل پیامک سیمکارتی ثبت کنید. با این روش امکان ارسال پیامک تبلیغاتی بصورت تک یا انبوه را برای بانک شماره شخصی خود خواهید داشت.

سوالات متداول پنل اس ام اس سیم کارتی

در کدام پنل می‌توان از خط سیمکارتی استفاده کرد؟

برای بهره مندی از پنل sms سیم کارتی کافی است یکی از پنل های پیشرفته یا حرفه ای پیام تک را خریداری فرمایید تا خطوط خدماتی برای شما فعال شود.

هزینه ارسال بلک لیست با خط simcard چقدر است؟

تعرفه ارسال بلک لیست با سامانه sms سیمکارتی بین 100 الی 110 تومان است که توسط اپراتورهای متفاوت همراه اول و ایرانسل و سامتل و ... انجام می‌شود.

آیا دریافت پیامک با خط سیم کارتی میسر است؟

خیر. امکان دریافت پیامک برروی پنل سیم کارت وجود ندارد. برای این مورد می‌توانید از خط اختصاصی رایگان موجود برروی پنل استفاده کنید.

ارسال سیمکارت لحظه ای است؟

خیر. ارسال سیمکارتی زمان بر است و می‌تواند بین 10 دقیقه تا چندین ساعت زمان بر باشد. زمان ارسال در پنل اس ام اس سیمکارتی مشخص نیست ولی ارسال حتمی است.

آخرین نوشته‌ها

همین حالا شروع کنید

راه اندازی پنل پیامک

پنل اس ام اس سیم کارتی

پنل اس ام اس سیم کارتی چیست؟

سامانه پیامک سیم کارتی به سامانه ای گفته می‌شود که راه حل ارسال اس ام اس تبلیغاتی به شماره های لیست سیاه مخابرات است. در این سامانه سیمکارت های متعددی وجود دارد که در دستگاه gsm قرار گرفته شده تا شما بتوانید sms تبلیغاتی خود را با استفاده از آن ارسال کنید. نیازی نیست سیمکارت یا نرم افزار خاصی تهیه کنید. فقط کافی است خرید پنل اس ام اس سیم کارتی را انجام دهید.

ارسال پیامک از سیم کارت به چه صورت است؟

با استفاده از پنل sms سیمکارتی شما قادر هستید ارسال بلک لیست خود را از طریق قابلیت ارسال پیامک به دفترچه تلفن، فایل اکسل و متنی، کد پستی، نقشه، محله و منقطه و شهر و استان انجام دهید. از انجایی که پیام کوتاه از طریق شماره موبایل ارسال می‌شود، مخاطبین توجه بیشتری به پیامک دریافتی می‌کنند.

ارسال بلک لیست با ارسال سیم کارت تضمینی است؟

بله. 100% پیامک ها با خط سیم کارتی به تمامی شماره ها دلیور میشود. حتی به شماره های مسدود تبلیغاتی و لیست سیاه مخابرات.

هزینه ارسال پیامک بلک لیست با سیم کارت چند است؟

ارسال هر پیامک از سرشماره های سیمکارتی بین 480 ریال الی 600 ریال است.

چرا به خرید پنل اس ام اس سیم کارتی نیاز داریم؟

می‌دانیم که بیش از نیمی از شماره های موبایل پیامک تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند و وارد لیست سیاه مخابرات شده اند و امکان ارسال پیامک تبلیغاتی به این شماره ها موجود نیست. از طرفی تمامی اس ام اس ها محتوای خدماتی ندارد که امکان استفاده از پنل sms خدماتی میسر باشد. همینطور می‌دانیم که نمیتوان از خط موبایل شخصی و تلفن همراه خود برای ارسال انبوه اس ام اس استفاده کرد. پس چه راهی برای ارسال بلک لیست تبلیغاتی بجز سیم کارت وجود دارد؟