ارسال پیامک تبلیغاتی | ارسال اس ام اس تبلیغاتی

ارسال اس ام اس تبلیغاتی چه مزایایی دارد؟

بازاریابی پیامکی یا ارسال اس ام اس تبلیغاتی نیز مانند هر روش دیگری از بازاریابی، می‌تواند مزایا یا حتی معایبی داشته باشد. طبیعتا اگر جامعه هدف یا پرسونای بازاریابی مشخصی نداشته باشید، نتیجه حاصله نمیتواند مطلوب باشد. تجربه ما در ارسال پیامک تبلیغاتی نشان داده است که درصورتی که جامعه هدف خود را درست انتخاب کرده باشید و در یک زمان مطلوب متن صحیحی را برای ایشان ارسال کنید، نتیجه فوق العاده را دریافت خواهید کرد. ما در ارسال اس ام اس تبلیغاتی پیام تک، بانک جامعی از شماره موبایل کل کشور در اختیار شما قرار خواهیم داد تا بتوانید جامعه هدف خود را بصورت هوشمندانه در پنل sms تبلیغاتی انتخاب کنید. ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی برای کل کشور با تفکیک شهر و کد پستی یا تفکیک سن و جنسیت و همچنین تفکیک اصناف و مشاغل کل کشور، یا حتی ارسال برای همراه اول و ایرانسل با تفکیک پیش شماره و در مجموع بیش از 60 امکان ارسال و دریافت پیامک در اختیار شما قرار گرفته می‌شود. اگر برای ارسال sms تبلیغاتی یا خرید سامانه پیام کوتاه نیاز به راهنمایی و مشورت دارید، ما منتظر هستیم تا از طریق چت آنلاین یا تیکت یا تماس پاسخگوی شما باشیم.

خرید پنل اس ام اس قیمت پنل اس ام اس
ارسال پیامک تبلیغاتی

ارسال پیامک تبلیغاتی

ارسال اس ام اس تبلیغاتی

ارسال اس ام اس تبلیغاتی از فایل متنی و اکسل

ارسال sms تبلیغاتی را از طریق فایل متنی و اکسل که خودتان آماده کرده اید می‌توان با کمترین قیمت ارسال پیامک انجام داد.

ارسال اس ام اس تبلیغاتی

ارسال پیامک تبلیغاتی به شهر و استان

پیام کوتاه تبلیغاتی خود را برای شهر یا استان دلخواه خود ارسال کنید. فرقی نمیکند شهر شما چقدر بزرگ یا کوچک باشد، بانک شماره مدنظر سامانه پیام کوتاه در اختیار شماست.
ارسال اس ام اس تبلیغاتی

ارسال SMS تبلیغاتی به محله یا منطقه و کدپستی

اگر کسب و کار شما محله محور است، هوشمندانه رفتار کنید و ارسال اس ام اس تبلیغاتی را فقط در آن منطقه و محله از طریق پنل sms انجام دهید.
ارسال اس ام اس تبلیغاتی

ارسال SMS تبلیغاتی بر اساس پیش شماره

کد 1 همراه اولی تهران یا نیاز دارید یا کد 7 تبریز یا 935 های مشهد؟ فرقی نمیکند.برای sms تبلیغاتی شما بانک شماره دلخواه را در بهترین پنل پیامک آماده کرده‌ایم.
ارسال اس ام اس تبلیغاتی

ارسال پیامک تبلیغاتی به مشاغل و اصناف

از مدیران صنایع استان شیراز تا آرایشگرهای شهر تهران به تفکیک استانی و کشوری در بانک شماره پیام تک آماده استفاده و ارسال پیامک شماست.
ارسال اس ام اس تبلیغاتی

ارسال اس ام اس تبلیغاتی با فیلتر سن و جنسیت

جامعه هدف شما چه افرادی هستند؟ خانم های بین 30 الی 40 سال یا آقایان بین 18 تا 25 سال. انتخاب سن و جنسیت به دلخواه شماست. همراه با تفکیک اپراتور.
ارسال اس ام اس تبلیغاتی

ارسال از روی نقشه گوگل

برای شهرهای زیر می‌توانید از طریق نقشه اقدام به ارسال اس ام اس در سامانه کنید. تهران، مشهد، کرج، اصفهان، تبریز، اهواز، بندرعباس، همدان، گرگان، کرمانشاه، زاهدان، بابل، اسلامشهر، آمل، قزوین، یزد، زنجان، اردبیل، کرمان، ارومیه، اراک، قم، رشت و شیراز
ارسال اس ام اس تبلیغاتی

ارسال از روی دکل مخابرات

فرقی نمیکند در کدام شهر ایران هستید. امکان ارسال sms تبلیغاتی از روی دکل Bts در تمامی شهرهای ایران فعال است. کافی است شهر و منطقه مدنظر را انتخاب کنید تا تمام شماره هایی که در محدوده آن دکل آنتن عبور کرده اند، پیامک شما را دریافت کنند.
ارسال اس ام اس تبلیغاتی

سن و جنسیت و کد پستی

میتوانید 2 ماژول سن و جنسیت و کد پستی را همزمان استفاده کنید. بطور مثال مشخص کنید در منطقه تجریش تهران فقط برای آقایان بین 30 الی 35 سال پیامک شما ارسال شود. این بانک در سال 1401 بروزرسانی شده است
پنل اس ام اس خدماتی پنل اس ام اس سیمکارتی
ارسال SMS تبلیغاتی

برای ارسال sms تبلیغاتی باید سامانه بخریم؟

برای ارسال اس ام اس تبلیغاتی شما 2 راه پیش رو دارید. می‌توانید پنل را تهیه کرده و خود اقدام به ارسال کنید و یا اینکه بدون خرید سامانه پیامک سفارش ارسال sms دهید. انتخاب برعهده شماست ولی طبیعتا از لحاظ اقتصادی بهتر است خود اقدام به خرید و ارسال کنید. نگران زمان راه اندازی و آموزش نباشید. وظیفه پیام تک پشتیبانی از تمامی کاربران است و در 24 ساعت روز بصورت چت آنلاین یا تماس و تیکت آماده پاسخگویی به شماست.
درصورتی که برای ارسال پیامک تبلیغاتی قصد خرید پنل پیامک ندارید کافی است با پیام تک تماس حاصل فرمایید و تعداد ارسال را همراه با متن دلخواه سفارش دهید تا پیام کوتاه تبلیغاتی شما را ارسال کنیم. طبیعی است که بعد از پایان این مراحل، گزارش دقیق ارسال در اختیار شما قرار خواهد گرفت

تعرفه ارسال اس ام اس تبلیغاتی

ارسال پیامک تبلیغاتی

از 5 هزار الی 30 هزار

 با احتساب مالیات، هر پیامک 90 تومان
ارسال پیامک تبلیغاتی

از 30 هزار تا 100 هزار

با احتساب مالیات، هر پیامک 80 تومان
ارسال پیامک تبلیغاتی

بیش از 100 هزار

با احتساب مالیات، هر پیامک 70 تومان
ارسال بلک لیست

سوالات متداول برای ارسال پیامک تبلیغاتی

برای سفارس اس ام اس تبلیغاتی چه کنم؟

کافی است با پیام تک تماس گرفته و بانک مخاطبین و متن خود را اعلام فرمایید تا هزینه آن محاسبه شود و بعد از پرداخت، اقدامات لازم برای ارسال انجام شود. قبل ازین موارد نیز قیمت پنل اس ام اس را بررسی فرمایید

بعد از سفارش پیام کوتاه تا پایان ارسال چقدر زمان میبرد؟

ارسال شما در کمتر از 15 دقیقه انجام می‌شود و گزارش دقیق ارسال نیز تا 2 ساعت بعد از طریق ایمیل یا واتس اپ برای شما ارسال خواهد شد.

فایل اکسل یا متنی خود را چطور برای شما ارسال کنم؟

فایل خود را میتوانید از طریق چت آنلاین یا ایمیل یا واتس اپ برای پنل پیام تک ارسال کنید. طبیعتا گزارش ارسال تبلیغاتی نیز در همان پلتفرم برای شما به اشتراک گذاشته خواهد شد.

ارسال sms تبلیغاتی از چه خطی انجام می‌شود

هزینه های اعلام شده از اپراتور 5000 است. ولی درصورت درخواست شما ارسال می‌تواند با سامانه 1000 یا 2000 یا 3000 نیز انجام شود. هزینه اپراتورهای مذکور بالاتر است.

ارسال به لیست سیاه امکان پذیر است؟

بله ارسال پیامک به بلک لیست مخابرات با خط خدماتی و خط پیامک سفید در پنل SMS فعال است. پنل اس ام اس سیمکارتی و پنل پیامک خدماتی در اختیار شماست

برای ارسال پیامک تبلیغاتی گزارش دریافت می‌شود؟

گزارش دقیق هر ارسال همراه با عودت هزینه نرسیده به گوشی در پنل قابل رویت است.

خرید پنل پیامکی قیمت پنل پیامکی

آخرین نوشته‌های پنل پیامک

همین حالا شروع کنید

راه اندازی پنل پیامک