ارسال پیامک انبوه | ارسال اس ام اس انبوه

چرا به ارسال اس ام اس انبوه نیاز داریم؟

ارتباط و تعامل با مشتری همواره مهمترین دغدغه صاحبین کسب و کار است. طبیعتا گزینه ای بهترین خواهد بود که بتواند بیشترین بازدهی را با کمترین هزینه همراهی کند. چه راهی بهتر از ارسال اس ام اس انبوه می‌توان پیدا کرد؟ تلفن همراه همیشه در دسترس مخاطبان شماست و تقریبا ارزان ترین روش تعامل با کاربران و یا تبلیغات، استفاده از پیامک انبوه است. کافی است شما یک پنل sms انبوه دراختیار داشته باشید تا برای اهدافی چون فروش محصولات و خدمات، تعامل دوسویه با مشتریان، اطلاع رسانی به همکاران یا مخاطبین یا حتی اتوماسیون مورد استفاده قرار گیرد. اگر نیاز به پنل اس ام اس تبلیغاتی دارید، ما در پیام تک انبوهی از امکانات را در اختیار شما قرار می‌دهیم تا بتوانید بصورت هدفمند در کل کشور sms انبوه خود را ارسال کنید. شهر به شهر و منطقه به منطقه و بر اساس سن و جنسیت یا شغل و صنف دلخواه امکان ارسال یا حتی دریافت پیام کوتاه را خواهید داشت.

پنل پیامک خدماتی پنل پیامک سیمکارتی
ارسال پیامک انبوه

ارسال پیامک انبوه

ارسال sms انبوه

ارسال sms انبوه از اکسل و فایل

ارسال پیامک انبوه را از طریق فایل متنی و اکسل که خودتان آماده کرده اید می‌توانید در سامانه با کمترین تعرفه ارسال پیامک انجام دهید.
ارسال sms انبوه

ارسال اس ام اس انبوه برای شهر و استان

پیام کوتاه خود را برای شهر یا استان دلخواه خود ارسال کنید. فرقی نمیکند شهر شما چقدر بزرگ یا کوچک باشد، بانک شماره مدنظر سامانه در اختیار شماست.
ارسال sms انبوه

ارسال پیامک انبوه منطقه ای و کدپستی

اگر تجارت شما محله محور است، هوشمندانه رفتار کنید و ارسال اس ام اس انبوه را فقط در آن منطقه و محله از طریق بهترین پنل اس ام اس انجام دهید.
ارسال sms انبوه

ارسال پیامک انبوه برای مشاغل و اصناف

از مدیران صنایع استان البرز تا آرایشگرهای شهر مشهد به تفکیک استانی در بانک شماره پیام تک آماده استفاده و ارسال پیامک شماست. کافی است صنف و شغل مدنظر خود را بصورت کشوری یا استان به استان انتخاب کرده و اقدام به ارسال فرمایید.
ارسال sms انبوه

ارسال اس ام اس انبوه از نقشه گوگل

برای شهرهای زیر می‌توانید از طریق نقشه اقدام به ارسال اس ام اس در سامانه کنید. تهران، مشهد، کرج، اصفهان، تبریز، اهواز، بندرعباس، همدان، گرگان، کرمانشاه، زاهدان، بابل، اسلامشهر، آمل، قزوین، یزد، زنجان، اردبیل، کرمان، ارومیه، اراک، قم، رشت و شیراز
ارسال sms انبوه

ارسال sms انبوه برای سن و جنسیت خاص

جامعه هدف شما چه افرادی هستند؟ خانم های بین 20 الی 30 سال یا آقایان بین 18 تا 25 سال. انتخاب سن و جنسیت در سامانه به دلخواه شماست. همراه با تفکیک اپراتور.
ارسال sms انبوه

sms از روی دکل مخابرات

فرقی نمیکند در کدام شهر هستید. امکان ارسال پیامک انبوه از روی دکل Bts در تمامی شهرهای ایران فعال است. کافی است شهر و منطقه مدنظر را انتخاب کنید تا تمام شماره هایی که در محدوده آن دکل آنتن عبور کرده اند، پیامک شما را دریافت کنند.
ارسال sms انبوه

پیام کوتاه بر اساس پیش شماره

کد 1 همراه اولی تهران یا نیاز دارید یا کد 7 تبریز یا 935 های مشهد؟ فرقی نمیکند. برای sms انبوه شما بانک شماره دلخواه را آماده کرده‌ایم. کافی است اپراتور دلخواه و شهر مدنظر خود را بعد از خرید پنل پیشرفته به بالا انتخاب کنید.
ارسال sms انبوه

سن و جنسیت + کدپستی

دو ماژول ارسال پیامک انبوه را همزمان در اختیار داشته باشید. در یک منطقه پستی خاص برای جنسیت و سن سال مدنظر خود پیامک هدفمند ارسال کنید تا بازخورد بهتری داشته باشید
ارسال پیامک بلک لیست
ارسال اس ام اس انبوه

ارسال sms انبوه را چطور شروع کنم؟

به نیاز خود فکر کنید. نیاز نیست گران ترین یا پنل اس ام اس ارزان قیمت را خریداری کنید. اگر فقط نیاز دارید که از طریق فایل اکسل با مخاطبین خود در ارتباط باشید، پنل ساده می‌تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. اگر صرفا به وب سرویس و اتصال سایت و اپلیکیشن به سامانه نیاز دارید، پنل متوسط مطمئن ترین انتخاب شماست. اگر ارسال اس ام اس انبوه از دکل یا اصناف و مشاغل برای شما کافی است، پنل پیشرفته انتخاب خوبی برای خرید پنل است و اگر طیف وسیعی از امکانات مدنظر شماست، طبیعتا پنل حرفه ای این مورد را برای شما میسر می‌کند.
درنظر داشته باشید که ارسال پیامک انبوه در تمامی سامانه ها برای شما میسر است و هیچ محدودیتی از نظر تعداد دریافت و ارسال sms در بسته های مختلف پنل اس ام اس انبوه پیام تک وجود ندارد. این شما هستید که بنا بر نیاز خود، یکی از چهار پنل را انتخاب می‌کنید.

سوالات متداول برای ارسال اس ام اس انبوه

محدودیتی در تعداد ارسال پیامک انبوه وجود دارد؟

خیر. هیچ محدودیتی از نظر تعداد sms های ارسالی و دریافتی وجود ندارد و تمامی کاربران می‌توانند به تعداد مورد نیاز اقدام به ارسال sms کنند. این تعداد می‌تواند کم یا زیاد باشد و تاثیری در قیمت نیز نخواهد داشت.

محدودیتی در زمان ارسال اس ام اس انبوه وجود دارد؟

اگر پیامک از طریق وب‌سرویس باشد، خیر بصورت 24 ساعته می‌توانید ارسال پیامک داشته باشید. ولی اگر پیامک غیرخدماتی ارسال می‌کنید از 8 صبح الی 22 امکان ارسال پیام کوتاه را خواهید داشت.

بلک لیست و پیامک سفید برای سامانه فعال می‌شود؟

فارغ ازینکه شخص حقیقی هستید یا حقوقی و بدون درخواست سفته، از لحظه ثبت نام (بلا فاصله) دو خط خدماتی و پیامک سفید برای ارسال بلک لیست در پنل شما فعال خواهد شد (اپراتور 3000 و 5000).

از کجا مطمئن شوم ارسال sms انبوه با موفقیت انجام می‌شود؟

هر پیام کوتاهی که در سامانه ارسال می‌کنید دارای گزارش ارسال است و زمان دقیق ثبت و ارسال و دلیور شدن آن به شماره ها قابل رویت است. اگر پیامکی (با خطوط دلیوربیس) به مخاطب نرسد هم هزینه ای برای شما نخواهد داشت.

خرید پنل اس ام اس قیمت پنل اس ام اس

آخرین نوشته‌های پنل پیامک

همین حالا شروع کنید

راه اندازی پنل پیامک