ارسال پیامک از روی نقشه گوگل | ارسال اس ام اس با نقشه SMS

ارسال پیامک از روی نقشه گوگل | ارسال اس ام اس با نقشه SMS

از {{model.count}}

خدمات و محصولات خود را در منطقه ای که هستید اطلاع رسانی کنید، این نوع از تبلیغات میتواند پربازده و با هزینه کم انجام شده و مشتریان جدیدی برای شما به ارمغان آورد. شماره موبایل های ارسال پیامک از روی نقشه گوگل ، شماره افرادی می باشد که در زمان خرید سیم کارت خود آدرس آن محدوده را برای اطلاعات فردیشان اعلام کرده اند. در بانک اطلاعاتی ارسال پیامک از نقشه گوگل شماره موبایل های همراه اول و ایرانسل موجود می باشد .ارسال پیامک از نقشه برای تبلیغات پیامکی استفاده می شود زیرا به اشخاصی ارسال پیامک انجام می دهید که آن ها را نمی شناسید و قصد دارید با خدمت یا محصول شما آشنا شوند .

ارسال پیامک از نقشه گوگل (مزایا)

ارسال پیامک به صورت هدفمند به جزوی جدانشدنی ا زپنل اس ام اس تبدیل شده است. ارسال های منطقه ای که بر اساس کدپستی و یا محدوده و یا خیابان انجام می شود نوع کاملتر و پیشرفته ای از دسته بندی شماره های مناطق مختلف می باشد. نحوه عملکرد برای تمامی کاربران  کاملا قابل درک و روشن است. تنها کافی است از روی نقشه به منطقه ای که مورد نظرتان است، رفته و آن را انتخاب نمایید. تعداد شماره های موجود در منطقه ای که شما انتخاب نموده اید به شما نمایش داده می شود. می توانید آن را به صورت یکجا ارسال کنید و یا به صورت تصادفی به تعدادی از شماره های محدوده اس ام اس ارسال کنید. توجه داشته باشید که شماره های موجود در مناطق مختلف بر اساس کدپستی درج شده بر روی قبض هر یک از موبایلها می باشد و ملاک ارسال حضور شخص و موبایل در آن لحظه و در آن منطقه نمی باشد. پس اگر ارسالی انجام دادید و به مخاطبان حاضر در آن منطقه نرسید، جای تعجب ندارد. اگر قصد دارید بر اساس حضور اشخاص ارسال اس ام اسداشته باشید میتوانید مقالهارسال دکل bts را مطالعه کنید. شاید برای ارسال به یک محدوده خاص، ندانستن کدپستی آن منطقه برای شما مشکل ساز گردد. اما با استفاده از نقشه می توانید به سادگی منطقه مورد نظر خود را انتخاب نمایید، بدون آنکه نیازی به دانستن کدپستی آن منطقه داشته باشید.

هزینه ارسال اس ام اس از نقشه google maps

هزینه ارسال پیامک از نقشه گوگل به شما بستگی دارد. میتوانید با خرید پنل پیامک که بسته های متنوعی از آن ارائه شده است، هزینه مدنظر ارسال هر پیام را مدیریت کنید. در ارسال از نقشه گوگل مپ شما میتوانید با هر یک از خطوط یا پنل پیامک تبلیغاتی تبلیغاتی 1000 تا 5000 و ارسال سیمکارتی پیامک خود را ارسال کنید.برای مشاهده تعرفه های ارسالی میتوانید از صفحه تعرفه بازدید کنید.

نکاتی از ارسال پیامک از روی نقشه

  1. با استفاده از امکان ارسال اس ام اس از نقشه google می توانید پس از انتخاب شهر به راحتی منطقه مورد نظرتان را از روی نقشه انتخاب کنید و به مشترکین همراه اول و ایرانسل آن منطقه به تعداد موردنظرتان پیامک ارسال نمایید.
  2. در حال حاضر نقشه شهرهای تهران، مشهد، کرج، اصفهان، تبریز، اهواز، بندرعباس، همدان، گرگان، کرمانشاه، زاهدان، بابل، اسلامشهر، آمل، قزوین، یزد، زنجان، اردبیل، کرمان، ارومیه، اراک، قم، رشت و شیراز به سامانه اضافه شده است و به زودی در به روزرسانی های بعدی نقشه سایر شهرها به این بخش اضافه خواهد شد.
  3. کاربران می توانند چندین منطقه از یک شهر را انتخاب نمایند و بصورت همزمان ارسال خواهد شد.
  4. حتما می بایست بر روی دکمه همراه اول و ایرانسل کلیک نمایید تا ارسال انجام شود.

آموزش ارسال اس ام اس از نقشه گوگل مپ

وارد پنل خود شوید و از طریق منوی ارسال گزینه ی ارسال از روی نقشه کلیک کرده و بر در قسمت انتخاب شهر، شهر مدنظر را انتخاب کنید و صبور باشید تا نقشه شهر برای شما بارگذاری شود.

 

در نظر داشته در ارسال از نقشه گوگل امکان ارسال بلک لیست و یا ارسال با خط دلخواه میسر است ولی امکان استفاده از پنل پیامک سفید یا پنل اس ام اس خدماتی در ماژول ارسال پیامک از روی نقشه وجود ندارد.


این مطلب را از دست ندید


دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...

عضو شوید

ثبت نام

اشتراک بگذارید
همین حالا شروع کنید

راه اندازی پنل پیامک